6 juli 2020

New Spectra Enhanced 7

Categories: Camerabewaking,

Pelco’s nieuwe Spectra Enhanced 7 PTZ IP-Camera’s zijn de nieuwste productevolutie in het welgekende Spectra gamma en bieden snelle en nauwkeurige pan- en tilt-, 30X optische zoom, tot 4K en toto 60 FPS-video’s, met de volgende generatie SureVision en geavanceerde analyses die worden aangedreven door Deep Learning.

Het is een ideale camera voor locaties met een uitdagende belichting. Direct Drive Closed loop control maakt een vloeiende pan- en tilt snelheid tot 700 graden per seconde mogelijk om de camera op het doel te positioneren, zodat er geen PT-vertragingen optreden en zodat er kritisch forensisch bewijs wordt vastgelegd. Direct Drive Closed loop systemen hebben verschillende voordelen zoals beperkte slijtage en onderhoud, extreem nauwkeurige positionering en de camera weet altijd zijn positie.

Bekijk de product specification sheet voor meer informatie
https://media.pelco.com/wp-content/uploads/2020/06/22125949/C5005S_Spectra_Enhanced-7_Spec_4K_061920.pdf

Wil je graag deze camera en zijn mogelijkheden live bekijken? Neem dan contact met ons op voor een demo sessie via sales@802.be!